EN
EN

Par ZAZA TIMBER

Skaties video

Pilns pakalpojumu spektrs

Mēs esam ZAZA TIMBER – trīs inovatīvu uzņēmumu grupa, kas specializējas līmētā koka konstrukciju ražošanā, projektēšanā un būvniecībā. Īstenojam klientu ražošanas, projektēšanas un būvniecības projektus. Spējam nodrošināt arī pilnu koka ēku būvniecības ciklu no A līdz Z – no projekta izstrādes līdz gatavai būvei.

Ēkas un koka tilti visā Eiropā

Esam ražojuši konstrukcijas transporta, gājēju un slēpotāju tiltiem, ražošanas, biroja un dzīvojamajām ēkām, skolām, baznīcām, sporta būvēm, restorāniem, viesnīcām, koncertzālēm, degvielas un elektrouzlādes stacijām. Tās atrodas Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Īslandē, Lietuvā, Latvijā, Katarā, ASV, Dienvidkorejā, Vācijā, Nīderlandē, Spānijā. Vairāk nekā 50 klientiem esam snieguši arī projektēšanas un būvniecības pakalpojumus.

Zinātne un inovācijas

Inovācijas un risinājumu atrašana ir daļa no mūsu DNS. Esam attīstījušies ciešā sadarbībā ar zinātniekiem. Atrodamies pie universitātes pilsētas – centrālās kokapstrādes izglītības un akadēmisko pētījumu vietas Baltijā. Ražotnes attīstībā ir arī piesaistītas ES investīcijas inovatīvas ražošanas atbalstam.

Foto: Sfēriski izliekumi – no koka izgatavoti 520 dažāda izmēra akustiskie paneļi.

ZAZA TIMBER - mūsu jaunais zīmols

Nosaukumā ZAZA ietvertie burti A un Z norāda uz plašu pakalpojumu spektru, ko sniedz katrs mūsu uzņēmums. Tie norāda arī uz mūsu uzņēmumu spēju īstenot pilnu būvniecības projektu – no projektēšanas līdz gatavai būvei. 2021. gadā ražotājs IKTK mainīja nosaukumu uz ZAZA TIMBER Production, projektētājs Rodentia – uz ZAZA TIMBER Engineering, būvnieks Igate Būve – uz ZAZA TIMBER Construction.

Vēsture

Mūsu uzņēmumi sāka darbību 2015. gadā. Vispirms izveidojām līmētā koka konstrukciju ražotni, ko turpinām paplašināt un modernizēt. Pēc tam attīstījām projektēšanas un būvniecības kompetences. Ar augstas kvalitātes produkciju un teicamu servisu ieguvām klientu uzticību. Tagad ZAZA TIMBER uzņēmumu grupas gada apgrozījums ir 5,5 miljoni eiro (2021. gads). Tajos strādā 60 cilvēki.