EN
EN

Privātuma politika

ZAZA TIMBER tīmekļa vietnē zazatimber.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vietnes funkcionalitāti un darbību, pielāgotu to jūsu lietošanas paradumiem, kā arī lai iegūtu statistiku par lietotāju veiktajām darbībām. Gandrīz visās tīmekļa vietnēs tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Jūsu interneta pārlūks lejupielādē sīkdatni pirmo reizi, kad apmeklējat kādu tīmekļa vietni. Nākamreiz, kad apmeklēsiet konkrēto tīmekļa vietni no tās pašas ierīces, sīkdatne un tajā esošā informācija tiek nosūtīta atpakaļ uz tās izcelsmes tīmekļa vietni (pirmās puses sīkdatnes) vai uz citu vietni, kurai tā pieder (trešās personas sīkdatnes). Tādējādi tīmekļa vietne var noteikt, ka tā jau reiz ir bijusi atvērta šajā pārlūkā, un var pielāgot parādīto saturu.

Kas ir sīkdatnes un kā tās darbojas?

Sīkdatnes ir nelieli datu faili, kas tiek saglabāti lietotāja iekārtā par tīmekļa vietnes apmeklējumu. Ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne spēj saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt tos un atbilstoši reaģēt, pielāgojot darbību lietotāja vajadzībām un interesēm, apkopojot un atceroties informāciju par jūsu kā lietotāja izvēlēm u.c.

Kādas sīkdatnes tiek izmantotas?

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti un atvieglotu tās lietošanu, tiek izmantoti šādi sīkdatņu veidi:

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes pamatfunkcionalitāti, piemēram, lappuses navigāciju, drošu pārvaldību un citu funkcionalitāšu pieejamību, kā arī palīdz identificēt lietotāja iekārtu un tās individuālos iestatījumus, neizpaužot lietotāja identitāti. Tīmekļa vietne nevar pilnvērtīgi darboties bez šīm sīkdatnēm. Šo sīkdatņu lietošanai netiek prasīta jūsu priekrišana. Turpinot lietot šo lapu jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.

Statistikas sīkdatnes

Statistikas sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes analītiku un palīdz uzlabot tās kvalitāti, lietotāju pieredzi tajā un veicina mūsu pakalpojumu un apkalpošanas izaugsmi. Iegūtā statistika ir pieejama un tiek izmantota apkopotā veidā, neviens lietotājs netiek tieši identificēts. Šo sīkdatne tiek lietotas, ja jūs apstiprināt to lietošanu.

Nodrošina
Sīkdatnes nosaukums
Izmantošanas nolūks
Apstrādes ilgums
Google Analytics
_utma
Sīkdatne reģistrē pirmo apmeklējumu (unikālo apmeklējumu) un pēdējo apmeklējumu (unikālo apmeklējumu) (“Google Analytics” sīkdatne)
2 gadus no izveidošanas
Google Analytics
_utmb un _utmc
Sīkdatnes darbojas pāros, dodot iespēju aprēķināt apmeklējuma ilgumu.
_utmb reģistrē precīzu laiku, kad apmeklētājs sāk lietot tīmekļa vietni, bet _utmc – laiku, kad apmeklētājs pārstāj lietot tīmekļa vietni (“Google Analytics” sīkdatne)
līdz sesijas beigām
30 minūtes, ja šajā laikā netiek reģistrēti jauni tīmekļa vietnes apmeklējumi
Google Analytics
_utmz
Sīkdatne norāda, no kurienes apmeklētājs ir ieradies tīmekļa vietnē (meklētājs, saite citā tīmekļa vietnē, ierakstot adresi pārlūkprogrammas adreses laukā u.tml.) (“Google Analytics” sīkdatne)
6 mēnešus no izveidošanas
Google Analytics
_ga
Izmanto, lai noteiktu tīmekļa vietnes unikālos apmeklētājus, piešķirot katram nejaušā kārtībā ģenerētu identifikatoru (“Google Universal Analytics” sīkdatne)
2 gadus no izveidošanas
Google Analytics
_gid
Izmanto, lai noteiktu tīmekļa vietnes unikālos apmeklētājus (“Google Universal Analytics” sīkdatne)
24 stundas no izveidošanas
Google Tag Manager
_dc_gtm_UA-#
Šī sīkdatne ir saistīta ar vietnēm, kurās tiek izmantots Google Tag Manager citu skriptu un kodu ielādei lapā. Šī sīkdatne neglabā nekādu informāciju par lietotāju.
Līdz sesijas beigām
YouTube
VISITOR_INFO1_LIVE
Izmanto, lai noteiktu video skatīšanās reizes YouTube video, kas ievietoti tīmekļa vietnē.
Trešās puses sīkdatne

Kā ierobežot sīkdatņu saglabāšanu vai noņemt sīkdatnes?

Lielākā daļa pārlūkprogrammu jums ļauj skatīt, pārvaldīt, izdzēst un bloķēt sīkdatnes konkrētā tīmekļa vietnē.
Plašāk lasiet: https://www.aboutcookies.org/.

Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies un tīmekļa vietnes lietošana var kļūt apgrūtinoša. Jebkuras izmaiņas sīkdatņu politikas izmantošanā varat veikt savas izmantotās pārlūkprogrammas iestatījumos.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt tīmekļa vietnē: https://www.aboutcookies.org/.
Google Chrome
Mozilla Firefox
Internet Explorer u.c.

Kontaktinformācija

e-pasts info@zazatimber.lv vai rakstveidā pa pastu uz adresi: ZAZA Grupa SIA, Rubeņu ceļs 46, Jelgavas novads, LV-3002, Latvija.

Politikas izmaiņas

ZAZA Grupa SIA ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas Sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas zazatimber.lv.