EN
EN

ZAZA TIMBER Dānijā uzbūvē elektroauto uzlādes stacijas Nørresundby, Vejle, Fårup un Pårup pilsētās

31.05.2023.

2023. gada pirmajā pusē ZAZA TIMBER pēc elektroauto uzlādes staciju un mobilitātes risinājumu kompānijas Clever pasūtījuma uzbūvējusi elektroauto ātrās uzlādes stacijas Nørresundby, Vejle, Fårup un Pårup pilsētās Dānijā.

Šajā projektā ZAZA TIMBER grupas uzņēmumi nodrošina būvēm nepieciešamo koka un metāla konstrukciju izgatavošanu, detalizāciju un atbild par koka konstrukciju montāžu. Nørresundby uzbūvēto elektroauto uzlādes parku veido 9 jumta moduļi, Vejle – 3, Fårup – 6 , bet Parup – 6 jumta moduļi.

ZAZA TIMBER piedalās Clever elektroauto uzlādes staciju tīka būvniecībā no 2020. gada, un ir uzbūvējusi 82 jumta modeļus 13 vietās Dānijā un Norvēģijā. Šeit var uzzināt vairāk par projekta attīstību no projektēšanas un būvniecības aspektiem.

Projektu izstrādāja Clever sadarbībā ar Dānijas arhitektu biroju Cobe. Arhitektūras koncepta centrā ir piecus metrus augsts un septiņus metrus garš un plats jumta modulis, zem kura ir uzlādes vietas diviem automobiļiem. Jumta moduļi ir savā starpā savienojami – šī modulārā pieeja ļauj veidot dažāda lieluma stacijas un moduļus izvietot dažādās konfigurācijās.

Clever un Cobe izstrādātais arhitektūras koncepts, dizains un materiālu izvēle paredz izmantot atjaunojamos resursus. Jumta segumu veido ekstensīvais zaļais sedums (laimiņš), un tam vajadzīga minimāla kopšana.

 

 

 

Projekts ir saņēmis vairākus apbalvojumus – “Building Awards 2018” infrastruktūras kategorijā un “ArchDaily Building of the Year Awards 2020”, Dānijas autonozares gada balvu 2021. Projekts bija finālists uz Dānijas dizaina balvu 2022 kategorijā: LIVEABLE CITIES.