EN
EN

ZAZA TIMBER uzbūvē elektroauto uzlādes stacijas Kogē, Odensē un Esbjergā, Dānijā.

18.05.2022.

Šī gada pirmajos četros mēnešos ZAZA TIMBER uzbūvējusi elektroauto ātrās uzlādes staciju parkus Kogē, Odensē un Esbjergā, Dānijā. Projektu īsteno elektroauto uzlādes staciju un mobilitātes risinājumu kompānija Clever.

Clever station in Coge by ZAZA TIMBER

Kogē parku veido 11 jumta moduļi.

 

Kogē uzbūvēto elektroauto uzlādes parku veido 11 jumta moduļi un tajā ir 22 uzlādes vietas.
Odensē parku veido 28 jumta moduļi, tajā ir 56 uzlādes vietas.
Esbjergā uzlādes parks veidots pie lidostas autostāvvietas, To veido četri jumta moduļi, kurus klāj augi: jumts veidots kā ekstensīvais zaļais seduma (laimiņa) jumts, un tam vajadzīga minimāla kopšana.

Clever station in Esbjerg by ZAZA TIMBER

Zaļais jumts pēc uzlikšanas tiek laistīts.

 

Clever station in Esbjerg by ZAZA TIMBER

Esbjergas lidosta.

 

Clever station in Esbjerg by ZAZA TIMBER

Esbjergas lidosta.

 

Šajā projektā ZAZA TIMBER grupas uzņēmumi nodrošina būvēm nepieciešamo koka un metāla konstrukciju izgatavošanu, detalizāciju un atbild par koka konstrukciju montāžu. Līmētā koka konstrukcijas no FSC sertificētas koksnes ražotas Latvijā.

Projektu izstrādāja Clever sadarbībā ar Dānijas arhitektu birojs Cobe. Arhitektūras koncepta centrā ir piecus metrus augsts un septiņus metrus garš un plats jumta modulis, zem kura ir uzlādes vietas diviem automobiļiem. Jumta moduļi ir savā starpā savienojami – šī modulārā pieeja ļauj veidot dažāda lieluma stacijas un moduļus izvietot dažādās konfigurācijās.

Clever station in Odense by ZAZA TIMBER

Odensē uzbūvēti 28 jumta moduļi.

 

Clever un Cobe izstrādātais arhitektūras koncepts, dizains un materiālu izvēle atspoguļo “zaļo” domāšanu”, paredzot izmantot atjaunojamos resursus un orientējoties uz materiālu ilgtspējīgu izmantošanu.

Clever station by ZAZA TIMBER

Projekts ir saņēmis vairākus apbalvojumus – “Building Awards 2018” infrastruktūras kategorijā un “ArchDaily Building of the Year Awards 2020”, Dānijas autonozares gada balvu 2021. Projekts ir finālists uz Dānijas dizaina balvu 2022 kategorijā: LIVEABLE CITIES.